Współpraca z nami

Współpraca franczyzowa

Nasza firma działa na rynku od 2008 roku, w tym okresie zbudowaliśmy markę która jest rozpoznawalna na rynku lokalnym. Równocześnie z uwagi na zwiększającą się sprzedaż wycieczek online, konsekwentnie budujemy silną pozycję marki w internecie.

Nasz zespół tworzą osoby ambitne, pasjonujące się turystyką oraz wykorzystujące możliwości jakie niesie za sobą Internet.

Firma specjalizuje się w sprzedaży wycieczek zagranicznych większości polskich touroperatorów, a także oferuje wycieczki z niemieckich biur podróży. Dodatkową działalność stanowi sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych (linie międzynarodowe), promowych oraz ubezpieczeń podróżnych.

Sprzedaż ofert odbywa się zarówno w siedzibie firmy, jak i za pośrednictwem strony www.travel-point.pl.

Pragniemy nawiązać współpracę z osobami, dla których turystyka również jest pasją, a co za tym idzie chcących połączyć zainteresowania z pracą. Czekamy również na osoby, które szukają nowych wyzwań i możliwości.

Od przyszłych partnerów oczekujemy jednej rzeczy: silnego zaangażowania we wspólną budowę marki Travel-Point.
Wsparcie dla franczyzobiorcy:

Szkolenia wprowadzające (systemy rezerwacyjne, system rezerwacyjny www), własna strona internetowa, lokalizator na mapie punktów, codzienny mailing informacyjny, dedykowany adres e-mail, materiały promocyjne (katalogi, plakaty), firmowe etui na bilety i dokumenty podróży, help desk, wykorzystanie loga.

Przewidywana suma inwestycji:

  • 5 tys. zł netto opłata licencyjna

Podstawowe wymagania sieci:

  • Dostęp do internetu, urządzenia potrzebne do pracy biurowej (drukarka, skaner, telefon)
  • Lokal przystosowany do pracy biurowej i obsługi klienta
  • Osoby uczciwe, przedsiębiorcze, chcące działać na własny rachunek

Doświadczenie w branży turystycznej, bądź gotowe do nabycia nowej wiedzy
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie charakterystyki swojej osoby oraz wskazanie miasta w którym chcą rozpocząć działalność na adres: wspolpraca@travel-point.pl

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

 

Internetowe centrum Rezerwacji Turystycznych Travel-Point
{tel/fax} tel./fax: 58 380-38-05